Департамент містобудування та архітектури КМДА оголосив Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на визначення кращих проектних пропозицій благоустрою скверу імені Василя Сліпака.

Як повідомляє прес-служба київської мерії у четвер, учасникам конкурсу необхідно створити концепцію арт-скверу, яка “буде підкреслювати шану та повагу до загиблого Героя України, соліста Паризької національної опери Василя Сліпака, що загинув у 2016 році на Донеччині”.

“Мета проведення конкурсу – обрати кращий проект, за яким переможець зможе створити унікальний архітектурно-ландшафтний об’єкт меморіального значення в історичній частині міста. Конкурс буде максимально відкритим та прозорим для громадськості. Долучитись до нього зможуть всі охочі спеціалісти та профільні фахівці”, – розповіли в департаменті.

Кращий ескіз буде обрано на конкурсній основі. До журі запрошені представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, провідних архітекторів, урбаністів і дизайнерів міського середовища.

Реєстрація відкрита до 20 червня. Свої заявки в довільній формі із зазначенням контактної інформації учасники можуть надсилати на електронну адресу: info@kga.gov.ua або в поштову скриньку Департаменту, зазначену на сайті КМДА. У відповідь буде відправлено конкурсне завдання.

Оголошення переможців відбудеться 22 серпня.