Templates by BIGtheme NET

Про нас

ПОРТАЛ НЕЗАЛЕЖНОЇ МОЛОДІ УКРАЇНИ

 

Українці, патріоти! цей портал інформаційного спротиву створений з метою координації наших спільних зусиль у різних проукраїнських проектах, оперативної помочі потребуючим, і злагоджених дій задля захисту єдності і суверенітету нашої України!

Пишіть пости, пропонуйте свої проекти, діємо разом!

Наша молода країна отримала шанс незалежного розвитку ще в 1991 році. Разом з її становленням зростало нове покоління. Та ми стали повнолітніми, а отже відповідальними, і усвідомлюємо, що дуже потрібні своїй країні! Ми,покоління вольових і гідних українців (за покликом серця, не важливо якої національності)  допомогли нашій неньці Україні скинути кайдани беззаконної гнилої системи. Ми стояли в єдності на Майданах країни, і зараз продовжуємо протистояти російській окупації і нав’язаній нею війні.

Ми молоде патріотичне покоління наразі потребуємо ще більшої єдності і спільності для розбудови України. Досить чванити політичних лідерів, треба прийти їм на заміну, і стати гідними керманичами. Ми кричимо «люстрація», а треба кричати про свої кваліфікаційні можливості та лідерські якості.  Ми молоде покоління, незаангажоване кулуарними лукавими домовленостями, кабінетними амбіціями,  інтригами, продажними рішеннями. Ми вибороли шанс на відбудову України, і давайте не дозволимо його вкрасти тирану «пу» та його опрічникам! Нам потрібно набиратися досвіду державотворення в успішних країнах і одразу повертатись до реалізації потрібних реформ в нашу благословенну Україну.

Час минає швидко, і нам потрібно ним скористатися, щоб згодом нам пишатися здобутками розквітлої України Божої! Ми маємо зробити Україну обєтованною землею для нас, і прийдешніх поколінь, і поможе нам у цьому Бог!

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »