Templates by BIGtheme NET
765756855_id23275_650x410_12_650x410_2_650x410

Рада може проголосувати за законопроект про антикорупційний суд у четвер, – БПП

Верховна Рада України може проголосувати за ухвалений у цілому закон про Вищий антикорупційний суд у четвер, 24 травня, незважаючи на велику кількість поправок, поданих до другого читання, прогнозує народний депутат з фракції “Блок Петра Порошенка” Олександр Черненко.

“Нас не лякає велика кількість поправок до другого читання. Статей, до яких вносились правки, небагато, і в більшості ці поправки узгоджені на рівні робочої групи та профільного комітету. Облік однієї поправки знімає 150-200 аналогічних поправок. Якщо парламент розглядатиме поправки відповідно до рішення комітету, а народні депутати не наполягатимуть на підтвердженні своїх, робота просуватиметься дуже швидко. Навіть якщо ми почнемо розгляд проекту закону в середу, в четвер цілком реально вийти на голосування в цілому “, – сказав О.Черненко журналістам у парламенті, повідомляє у вівторок прес-служба БПП.

За словами народного депутата, єдине питання, за яким тривають консультації, це кількість голосів для подолання вето за кандидатурою судді.

“Міжнародні партнери наполягають, щоб це було 4/5 від складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів”, – зазначив він.

“Я не бачу проблеми, щоб ми почали розгляд законопроекту до завершення консультацій з питання кількості голосів для подолання вето. На мою думку, цього тижня нам ніщо не завадить ухвалити закон у цілому”, – заявив О.Черненко.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »