Templates by BIGtheme NET
s4.reutersmedia.net_

Китай і США домовились призупинили торгівельну війну

Міністр фінансів США Стівен Мнучін сьогодні повідомив, що США і Китай уклали угоду за рамковими питаннями, домовившись призупинити торгівельну війну.

Про це повідомляє агентство Reuters.

Стівен Мнучін сьогодні в інтерв’ю телеканалу Fox повідомив, що на щойно завершившихся торгово-економічних консультаціях між США і Китаєм був досягнутий дуже суттєвий прогрес.

Він зазначив, що сторони продовжать консультації з торговельно-економічних питань.

Нагадаємо, нещодавно Трамп підписав розпорядження, згідно з яким офіс торговельного представника США і Мінфін найближчим часом повинні представити план введення нових тарифів і мит на товари з Китаю. Мита торкнуться імпорту на 60 млрд дол.

Китай у свою чергу з 2 квітня 2018 року підвищив мита на 128 товарів, ввезених з території США.

При цьому Міністр фінансів США Стівен Мнучін заявив, що президент США Дональд Трамп не збирається відступати і не боїться торговельної війни з Китаєм.

Повідомлялося, що ЄС подав до СОТ скаргу щодо митної політики США.

Повідомлялося також, що Китай запропонував американському президенту Дональду Трампу пакет торговельних поступок та збільшення закупівлі американських товарів, спрямованих на скорочення торгового дефіциту США з Китаєм до 200 мільярдів доларів на рік.

Зазначимо, що головний стратегічний радник президента США Стівен Беннон вважає, що Сполучені Штати Америки і Китайська Народна Республіка перебувають у стані економічної війни.

Джерело: День

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »