Templates by BIGtheme NET
784040

Гроші російських олігархів пом’якшують британську політику санкцій проти Росії

Мільярди доларів, які російські олігархи та посадові особи «відмивають» через фінансовий центр Лондону, впливають на політику санкцій Великої Британії проти Росії.

Такого висновку дійшов британський парламентський комітет з міжнародних справ, передає Reuters.

«Британія не має жодного права закривати очі на клептократів президента Путіна та порушників прав людини через відмивання ними грошей у Лондоні, що відбувається з метою підкупу наших друзів та послаблення наших союзників», — повідомив очільник парламентського комітету Том Тугендхет.

У повідомленні також йдеться, що російські олігархи «відмивають» незаконно отримані кошти через фінансові інституції лондонського фінансового центру, більш відомого як Лондон сіті.

З 1991 року мільярди фунтів стерлінгів, що мають сумнівне походження, обертались на фондовому ринку Британії у вигляді акцій, а також трансформувались у дорогу нерухомість.

Раніше повідомлялось, що російські олігархи зберігають на британських офшорах близько 47 мільярдів доларів. Британський уряд розпорядився розкрити власників рахунків у низькоподаткових юрисдикціях до 2020 року.

Нагадаємо, що у Сполучених Штатах запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »