Templates by BIGtheme NET
45_main-620x418

Юрій Луценко не бачить в “записах Холодницького” криміналу

Голова Генпрокуратури Юрій Луценко вважає, що в записах прослуховувального пристрою в кабінеті глави САП Назара Холодницького немає елементів криміналу. З цього випливає, що ніяких кримінальних справ порушено не буде.

Як повідомив Луценко на брифінгу, розшифровані дані розглянуті як керівництвом НАБУ в особі Артема Ситника, так і їм самим. За словами генпрокурора, вони обидва – сам Луценко і Артем Ситник, – прийшли до одних і тих самих висновків, а саме до висновку, що Холодницький замішаний лише в дисциплінарному порушення.

Так, в записах, як запевняє голова Генпрокуратури, не відзначається ніяких вимог неправомірної вигоди, тобто хабара, і немає таких пропозицій. Тому Луценко спростовує можливість кримінального переслідування.

При цьому Луценко зауважив, що провадження по Холодницькому не знаходиться у нього особисто на розгляді і не знаходиться «в руках кого-небудь в цій країні». Справу розглядає Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів.

Відзначимо, що керівник САП Назар Холодницький відправився у відпустку, а на його посаді тимчасово перебувають заступник і голова ГПУ. Раніше Луценко говорив, що впливати на хід розслідування щодо глави САП не збирається.

Нагадаємо, в березні виявилося, що в робочому кабінеті глави САП Назара Холодницька стояли «жучки». Пристрій «прослушки» було прикріплено до стінки акваріума в рамках розслідування ГПУ. Відомство привернуло і НАБУ, і їх обладнання.

Коли факт прослуховування підтвердився, Холодницький негайно заявив, що всі факти, виявлені в ході розмов в його кабінеті, можуть стати зброєю спекулянтів проти нього. Однак він і запевнив, що у відставку не піде.

Після закінчення деякого часу, керівник НАБУ поскаржився, що Холодницький намагається перешкодити слідству. В результаті НАБУ оприлюднило деякі фрагменти запису прослуховувального пристрою. На них чутно, як Холодницький обговорює такі гучні справи, як хабар Супрун, з одним зі своїх візитерів, який проходив свідком у справі, обумовлюючи з ним, що варто говорити, а що – ні.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Translate »