Templates by BIGtheme NET
1477670

Порошенко назвав бомбардування коаліції у Сирії вимушеним, але виправданим кроком

Президент України Петро Порошенко висловився щодо ударів по військових об’єктах, причетних до хімічної зброї в Сирії, які здійснили сьогодні США, Великобританія і Франція. Про це він написав на свої сторінці у Facebook.

«Розглядаємо точковий удар міжнародної коаліції проти об’єктів військової хімічної інфраструктури режиму Асада як вимушений, але виправданий крок», – написав президент.

Глава держави вважає це справедливою відповіддю «на факт скоєння жорстокого злочину проти людяності» – хімічної атаки в Думі 7 квітня, що забрала життя десятків невинних людей.

«Україна закликає залучити всі можливі механізми та інструменти ООН, зокрема Ради Безпеки, для попередження схожих злочинів диктаторських режимів у майбутньому», – зазначив Порошенко.

Нагадаємо, Пентагон заявив, що удари в Сирії були завдані по трьох цілях, пов’язаних із сирійською програмою створення хімічної зброї. Цілями стали науково-дослідний центр, сховище хімічних речовин та командний пункт – всі вони розташовані в Дамаску і Хомсі.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Translate »