Templates by BIGtheme NET
6_main_ukr

Хакери опублікували фільм “Он вам не Димон” на російських державних сайтах

Невідомі хакери опублікували на кількох російських державних сайтах фільм-розслідування Он вам не Димон, автором якого є Фонд боротьби з корупцією Олексія Навального.

11 червня відео з’явилося на офіційному сайті Комітету з питань законності, правопорядку та безпеки уряду Санкт-Петербурга

“Ці люди крадуть наші гроші, садять у тюрми випадкових та невинних людей, використовуючи правоохоронні органи як собак на ланцюгу, а їхні злочини сходять їм з рук. Ці люди повністю дискредитували такі поняття як Демократія, Право і Свобода слова”, – написали в анотації невідомі.

Пізніше ролик з’явився на сайті прокуратури Ярославської області, адміністратори якого після видалення відео заявили про хакерську атаку, передає Радіо Свобода.

Нагадаємо, 31 травня Люблінський суд Москви зобов’язав опозиціонера Олексія Навального та Фонд боротьби з корупцією видалити фільм-розслідування Он вам не Димон про розкішний спосіб життя російського прем’єра Дмитра Медведєва.

Таке рішення суддя Марина Васіна прийняла, задовольнивши позов про захист честі та гідності олігарха Алішера Усманова.

Однак сам Навальний вже заявив на своїй сторінці в Twitter, що не збирається видаляти своє розслідування.

Співробітник ФБК Георгій Албуров підтвердив, що Фонд не буде видаляти з усіх своїх блогів і соціальних мереж публікації, в яких згадується Усманов.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »