Templates by BIGtheme NET
1452839515_byt-gaz

Уряд планує провести перемовини з МВФ стосовно непідняття тарифів

На думку нового очільника Міненерговугілля Ігоря Насалика, є шанси зберегти тарифи на нинішньому рівні.

Кабінет міністрів України планує провести перемовини з Міжнародним валютним фондом стосовно того, щоб залишити тарифи на газ на нинішньому рівні і не порушити меморандум з Фондом. Про це сказав у коментарі УНН міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

Найбільша проблема, за його словами, це підняття тарифів, які передбачені з 1 травня на газ.

“Це може бути сильним ударом і по уряду. А в нас там немає достатньо можливостей. Думаю, є в нас шанс на те, щоб не порушити меморандум з Міжнародним валютним фондом і зберегти тарифи хоча б на тому рівні, який ми маємо на сьогоднішній день”, – сказав він.

На уточнення кореспондента УНН, чи уряд планує провести додаткові перемовини з МВФ стосовно збереження тарифів на нинішньому рівні, І.Насалик відповів: “Так. І ці розмови будуть. І ми шукаємо аргументи для того, щоб забезпечити це”.

Нагадаємо, Кабінет міністрів продовжив на місяць спеціальні зобов’язання “Нафтогаз України” з продажу населенню природного газу на пільгових умовах. У Міненерго повідомляли, що ці спеціальні зобов’язання діятимуть з 1 квітня по 1 травня 2016 року.

Як повідомляв раніше Прем’єр-міністр (2014-2016 роках) А.Яценюк, наступний етап підвищення енерготарифів в Україні для населення повинен був відбутися 1 квітня.

Джерело: UNN

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »