Templates by BIGtheme NET
2239

Політичні ігри

Країна, де політична “еліта” відірвалася від народу, приречена на трясовину політичного інтриганства, а політики вироджуються і перетворюються в політиканів.

А. Верлатий

Україна здригається від жаху війни й економічної кризи, в цей же час гарант шукає можливих цапів-відбувайлів за тактичні прорахунки в головному курсі країни, намагаючись при цьому перекласти весь тягар відповідальності на своїх соратників і можливих політичних союзників. Проте не робить ніяких радикальних дій, щоб вивести країну з ситуації, яка склалася.

Сьогодні влада в країні не діє. Всі її кроки за фактом реформ і пошуку шляхів виходу з кризи – повна профанація.

Але, що ще можна очікувати від вихідців пострадянського політичного прошарку?

Моя думка, як людини, яка займається громадською діяльністю і є громадянином України, зводиться до одного – політикум України, займаючись популізмом і політиканством, забув про свої зобов’язання перед країною і народом. Наші політики, піднявшись на олімп влади, займаються розкраданням бюджету та “договорняками” щодо продовження своєї, так би мовити, політичної кар’єри.

Такий шлях призведе до трагічних наслідків для України в цілому.

На тлі нарощування військової могутності так званої Малоросії, в країні назріває соціальна криза, яка підігрівається недалекоглядними політиками.

Якщо президент не візьме на себе відповідальність за майбутнє України,  не почне разом із коаліцією призначати на посади міністрів-професіоналів, а не політиканів, які належать до тієї чи іншої політичної сили – доля України буде невтішною.

Україні потрібні політики, які будуть брати відповідальність на себе!

А. Верлатий

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »