Templates by BIGtheme NET
Verlatiy

Російське телебачення в Європі. Інтерв’ю з Андрієм Верлатим.

Інтерв’ю з радником міністра оборони 2014-2015 рр., головою спілки «Слава Україні» Верлатим Андрієм Михайловичем.

Кор. Пане Андрію згідно інформації на вашій сторінці в Фейсбук ви зараз перебуваєте в Європі.

А.М. Так, я зараз з робочою поїздкою перебуваю в Європі, багато людей слідкують за нашою роботою не тільки в Україні, а і за кордоном. Зараз декілька громад етнічних українців зголосилися стати представниками нашої спілки в країнах де вони проживають.

Кор. Дякую за пояснення, але наших читачів цікавить інформація яку ви виклали на своїй сторінці в Фейсбук про європейські ЗМІ.

ВерлатийА.М. Не хочу нікого образити, але я дійсно побачив обурливі факти інформаційного приниження України в медіа просторі європейських ЗМІ, починаючи з телеканалів які представлені в пакеті супутника і кабельного ТБ в готелях. Тут завжди є два три російські канали, і 90 іноземних каналів починаючи з місцевих і закінчуючи арабськими.

Але немає жодного Українського медіа каналу. Вся інформація про Україну і події в нашій державі подається через призму російського ТБ. Якщо дивитись новини у Франції, Німеччині чи Угорщині ми зрозуміємо що в Україні заколот, і повстанські сили поработили більшу частину України, знущаються з російсько мовних українців, винищують євреїв і вірмен, запросили до себе сепаратистський біглий уряд Грузії який насаджує на Україні фашизм, і тільки не велика кількість патріотів тримається від цієї навали на Донбасі.

Росія бідолашна в своїй миротворчій місії творить добро і за це страждає від Американського імперіалізму який вимагає від Європи санкцій проти Росії.

Але Європа з Росією, і вчора Франція робила урочисті заходи по факту 20-ти річної присутності Росії в раді безпеки Європи. Ось така получається медіа картинка.

Можу добавити тільки одне керівництво нашої країни не робить нічого для підняття іміджу України, нас повністю виключили з медіа простору європейських ЗМІ. Інформацію зацікавлені люди беруть з інтернету, інших шляхів просто немає або потрібно встановлювати супутникову антену, але за законами деяких країн це неможливо або дуже дорого.

Я спілкувався з менеджером готелю по питанню відсутності Українських телеканалів, відповідь була проста ми надаємо тільки ті канали які є в пакеті нашого провайдера.

Як я розумію нашім ЗМІ не потрібно транслювати на Європу адже за це потрібно платити, а у державного каналу як завжди відсутні кошти на проплату іноземних кабельних і супутникових провайдерів.

Ось ми і маємо що маємо. Українцям розповідають що європейці готові нам допомагати, а по факту європейці нас рахують бандитами і сепаратистами. Ось така справа.

Кор. Як ви рахуєте що в цій ситуації потрібно робити?

А.М. Нам, громадським організаціям, потрібно створити незалежний недержавний телеканал який би транслювався на Україну і весь світ. Для цього потрібно не багато по-перше бажання працювати на благо України. І по друге захищати інтереси України і її народу як в середині країни так і за її межами. Тоді не який імперіалістичний зайда не наважиться навіть погано подумати про нашу країну, а не те що ввести свої війська.

Кореспондент: Олександр Ткаченко

Джерело: Інформаційний Портал України

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »