Templates by BIGtheme NET
perlina_ukra1na

Україна в майбутньому – співрозмовник Андрій Верлатий

     Сьогодні ми поговоримо про Україну в майбутньому. Наш співрозмовник голова громадської спілки «Слава Україні» Верлатий Андрій Михайлович.

Андрій Михайлович, яке майбутнє Ви бачити у України?

Я вірю, що наше майбутнє буде краще ніж теперішній час. Завдяки Революції Гідності український народ показав усьому світові, що ми обрали демократичний розвиток для своєї країни і повернення до тоталітарного минулого ми не допустимо.

     Що Ви маєте на увазі під демократичним розвитком України?

Для початку давайте розберемося, які риси притаманні для демократичної країни. Демократія передбачає визнання принципу рівності і свободи всіх людей, активну участь народу в політичному житті країни. Демократичний режим зазвичай притаманний країнам з ринковою економікою, в соціальній структурі яких значне місце займає середній клас. Демократичний режим складається лише в державах, в яких досягнутий високий рівень соціально-економічного розвитку, здатний забезпечити необхідне добробут всім громадянам, без чого неможливе досягнення суспільної злагоди, стабільності та міцності базових демократичних принципів. Не менш важливими принципами виступають забезпечення справжнього пріоритету прав людини над законом держави та верховенство закону.

     Як громадський діяч, яке ваше бачення, що потрібно для цього зробити в нашій країні?

Виходячи з вищесказаного для того щоб в Україні збудувати демократичну державу потрібно провести цілу низку реформ які приведуть до рівноправності усіх громадян. В першу чергу нам потрібно подолати корупцію в усіх ешелонах влади і всіх прошарках суспільства тому, що корупція наносить шкоду нашій державі не менш ніж зовнішні вороги , а іноді і більше. Також потрібні зміни для полегшення ведення середнього та малого бізнесу так як найбільш активну участь в житті країні приймає середній клас. Влада повинна постійно підвищувати соціальні стандарти з метою підвищення рівня життя усіх громадян, а не окремих олігархічних кланів. Проведення реформ які започаткував презедент в цьому напрямку підніме довіру громадян до влади, також відбудеться зростання рейтингу України в світі, що приведе до підвищення іноземних інвестицій в економіку нашої країни, як наслідок цього, з’являться нові робочі місця, що в свою чергу буде сприяти підвищенню добробуту не тільки громадян, а і держави в цілому.

Але ще раз наголошую що ми як громадська організація ставимо собі за мету підняти соціальну відповідальність населення країни, ми підтримуємо презедента в його роботі над реформуванням держави в цілому. Коли ми своїм прикладом залучаємо до процессів реформування простих громадян це і є наша мета, і нагорода.

       Ми знаємо,що Ви змогли перекрити на три години усі центральні шляхи України коли боролись з злочинним угрупуванням, в лиці Хоменко і Білоуса, які фактично узурпували владу в податковій інспекції. Чому зараз Ви не продовжуєте такі акції? Чому зараз Ви почали працювати в іншому форматі?

Коли після майдану прийшли нові очільники в міністерствах і відомствах до своїх крісел по крові народу   ми побачили, що нічого не змінилося. Дуже багато людей, які отримали свої крісла почали, в першу чергу, набивати свої кишені і покращувати свої статки. Боротись з податковою ми почали з однієї великої причини податкова вирішила вбити всі державні підприємства і вирішила не сама, а вирішила за командою Яценюка, котрий дав команду податковій, а вона почала, як в старі часи, безприкословно її виконувати. Ми зупинили процес розграбування державних підприємств. Зараз ці підприємства знаходяться в державній власності і маємо велику надію, що ці підприємства почнуть наповняти казну нашої держави. тоді так потрібно було, але на сьогоднішній день всі знають, що ми можемо це зробити, і коли ми починаємо працювати з чиновниками, які загубили свої орієнтири, які забули завдяки кому вони сидять у цих кріслах ми їм нагадуємо. І сьогодні хватає того, що ми без великих голослівних акцій робимо звернення якого достатньо для того, щоби чиновник згадав, що сталося з Білоусом і Хоменко і він починає працювати в правовому полі. І це нас дуже радує. Хочу добавити, що на сьогоднішній день все більше і більше ми бачимо повернення процесів у владі до режиму Януковича. Коли президент займається мирним врегулюванням ситуації на Сході країни, то чиновники, користуючись ситуацією, починають працювати на покращення своїх статків. Коли ми це бачимо ми проводимо своє громадське розслідування ми долучаємо ЗМІ, ми долучаємо охороні структури, ми долучаємо громадськість і таким чином ми допомагаємо чиновникам повернутись в правові рамки і працювати в законодавчому полі нашої країни.

 

Спілкувався Гаврилаш О.Б.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »