Templates by BIGtheme NET
20151212_103723

Спілкою «Слава Україні» відбулося нагородження громадських діячів, військовослужбовців і волонтерів

Спілкою «Слава Україні» в Храмі Преображіння Господнього відбулося нагородження громадських діячів, військовослужбовців і волонтерів. – про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова громадської спілки “Слава Україні” Андрій Верлатий.
Відзнакою «За заслуги» за великий вклад у відродження духовності, за велику працю по відродженню патріотизму у дітей, за розбудову української громади, за вклад в обороноспособність нашої держави були нагороджені: Волосянко Микола Йосипович настоятель Храму Преображіння Господнього, ветеран АТО, підполковник – Кайдан Сергій Петрович, ветеран АТО – Амборський Степан Петрович, громадський діяч – Сідненко Олександр Володимирович, громадський діяч, координатор волонтерського руху Прикарпаття – Дем’янів Павло Васильович.
Орденом «Спаси і збережи» за великий вклад у волонтерський рух України, за опікування пораненими військовослужбовцями, дітьми військовослужбовців, дітьми внутрішніх переселенців, дітьми інвалідами були нагороджені: Павловська Оксана Сергіївна, Юрченко Лілія Ігорівна, Верлата Олена Володимирівна, Прилипко Ольга Юріївна. 
Також орденом «Спаси і збережи» нагородили людину з великої літери і великим серцем, яка з перших днів майдану і по своєму життю правдиво висвітлювала інформацію про народ України, яка завжди стоїть насторожі захистів української ідеї і української інформаційної мережі, людина, яка завжди стоїть на захисті Українських ідей у світовій інформаційній мережі, патріота який ніколи не відступав і не відступає перед нападками брехливої російської пропаганди, людини, яка не шкодує власного часу і життя на благо країни. Нагороджено – Костюк Богдана Олегівна.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »