Templates by BIGtheme NET
6838

Морквяний бюджет. Чи потрібен він Україні?

Сьогодні, коли в Україні йде війна на якій гибнуть наші діти, брати й батьки. Коли ми в нерівній боротьбі з Росією втрачаємо наші території. Кабінет міністрів України знову і знову робить антинародні заяви і продовжує робити все для того щоб знинищити Україну, як державу.  Ми бачимо, що все більше і більше державних підприємств переходить у власність окремих осіб. Мені дуже цікаво, чому державне підприємство “Укрторф” коли у нас не вистачає газу, а залежі торфу одні з найбільших в світі, чомусь передають в часні руки. Чому і чим думає наш премьєр-міністр коли заявляє, що сільськокосподарська галузь не є прибутковою? Давайте подивимось на Англію і Арабські емірати. Коли таке було, що конярство не було прибуткове. В усьому світі конярство приносить надприбутки. А що ми бачимо в Україні державне підприємство “Конярство України” передається в приватні руки, а зним 400 000 га землі, де в цих діях є захист державних інтересів України?

Коли в державі є монополія на виготовлення спирту, державне підприємство “Укрспирт” є не прибутковим, виходячи із слів того ж таки прем’єра. Якщо ми візьмимо статистику то побачимо, що в Україні кожен день продається літр оковитої на душу населення включно з дітьми і усі підприємства, що виготовляють горілку закуповують спирт, як така галузь може бути не прибутковою?, – це надприбуткова галузь. На сьогодні, коли в усьому світі йде здорощення автомобільних транспотних послуг все більше підприємств переходить на перевезення своїх товарів або сировини річним або морським транспортом. На що наш уряд вирішив продати 13 портів Українського Дунайского Пароплавства, продати усі порти Дніпровської акваторії, і знову питання хіба в Україні немає менеджерів які можуть зробити ці підприємства прибутковими?

Натомість бачимо що сьогодні міністрів і фахівців, яких запросили із-за кордону, цікавить одне питання як і яким чином  будуть продоваться підприємства України. І в майбутньому вони будуть відповідати за усі негаразди? Ні відповідатимуть наші діти і онуки які на своїй землі стануть наймитами і рабами. Бо як можна розцінити дії уряду по скороченню бюджету на освіту? Тільки людина яка не має освіти згодна буде на любі притиски її гідності.

На мою думку, усі проблеми нашого уряду – це є його некомпетентність. Пан Яценюк, окрім того, як ділити бюджетні кошти на свою кишеню,ні чим не займається. Ми бачимо занедбання усіх галузей економіки, ми бачимо коли країна знаходиться в стані війни вже більши року наша армія досі знаходиться в стані реорганізації. Більше чим за рік у нас не налагоджено забезпечення збройних сил ні амуніцією, ні зброєю, ні продуктами харчування, не налагаджено виготовлення зброї та боєприпасів тощо. Цікаво чим думає Яценюк? В Ростові його не приймуть або він думає, що з вкраденими грошима він втече в Америку і про нього забудуть, або він в Америці, як розкрадач державного бюджету України відсидить півтора-два роки оплативши собі VIP-номер і буде чистий!? Яценюк хоче все зробити як і його вчитель Лазаренко, я рахую, що такого вже не станеться, і навряд чи ця людина зможе доїхати до аеропорту.

Українці – це нація. Нація, яка прокидається в усіх своїх напрямках. Сьогодні бачимо зростання соціальної активності громадян, ми бачимо велику кількість волонтерів, ми бачимо велику кількість добровольців, які йдуть захищати свою Батьківщину. Ми бачимо інтуітивне прокидання національної свідомості у більшості громадян України. Якщо ми будемо йти такими темпами то відродження України як держави відбудеться в найкоротший термін.

Якщо наш уряд на чолі з паном Яценюком не візьмиться за розум і не почне працювати дійсно для народу, а також не почне проводити започатковані ним реформи в Україні може спалахнути Майдан-3, який вже не за горами, і цю хвилю ми вже ні чим не зможемо зупинити. Я розумію, що це приведе до страшних наслідків. Росія зможе скористатися цими подіями і захопити увесь Схід та Південь нашої країни. Але це буде тимчасово і усі наші окуповані території ми звільнимо,  Україна  об’єднається. Але це вже буде потім, і скільки крові патріотів проллється нікому не відомо.  Я рахую, що політика Яценюка є не, що інше, як державна зрада і мені, як громадянину України дуже цікаво чому Служба Безпеки України не займається тими проблемами, які створює  уряд на чолі з паном Яценюком. Всі його дії вказують, на те, що пан Яценюк є ніким іншим як запроданцем Путіна. Все, що наказує Путін та його свора робе Яценюк, він робить все щоб розпалити міжетничну війну в Україні. Він робе все щоб люди вийшли на майдани з протестами не згоди з його політикою. Якщо зараз це не припинити і не почати консолідований рух України у бік відродження економіки, у бік забезпечення громадян роботою і соціальними пільгами народ України не витримає такої нагрузки. Соціально-прожитковий рівень на сьогоднішній день в Україні меньше чим в країнах Африки, сьогодні середня зарплата уже не перевищує 30 доларів, що буде далі як долар піде вгору. Державні підприємства закриваються і продаються в частні руки і далі  вирізаються на металобрухт. Уряд Яценюка це зграя бандитів яка веде антиукраїнську діяльність. Це люди, які забули за честь, за совість і думають тількт про одне, як можна ще більше набити свої кишені.

Я рахую що відродження економіки повинно статися через ВПК і аграрний сектор, розробки наших інженерів  в області озброєння випереджують наш час і це ми бачимо по міжнародним контрактам на зброю яку виробляє Україна.  Якщо прибрати розкрадання бюджету і правильно його розподілити за п’ять років Україна розквітне навіть маючи таку проблему як Донбас-Новоросія.

Верлатий А.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »