Templates by BIGtheme NET
x_d5e4facf

Патріотичне виховання молоді в сучасних умовах

Кожна молода людина є активним учасником формування

та розбудови громадського суспільства.

Головним завданням патріотичного виховання є формування патріотизму.

Патріотизм – моральний, політичний, соціальний, історичний принцип (явище), який включає в себе: любов до Вітчизни, гордість за її минуле і сучасне, відданість її інтересам, прагнення захищати та вдосконалювати свою Батьківщину.

Кожен з нас відіграє важливу роль, а також несе відповідальність за процеси формування та розбудови нашого суспільства. Тому особливу увагу потрібно приділяти саме молоді, так, як саме молодь буде приймати рішення по розбудові нашого суспільства і від того наскільки дух патріотизму закріпиться у свідомості Української молоді, настільки і відповідально вона буде відноситись до процесів прийняття рішень, які в подальшому впливатимуть на розвиток і життя суспільства.

На сьогоднішній день, в умовах коли на сході нашої держави іде війна, перед нами стоїть нелегке завдання – виховання у молодого покоління почуття патріотизму. Формування особистості на засадах моральності, толерантності, духовності, почуття гордості та любові до України, готовність до виконання громадських і конституційних обов’язків.

Патріотизм являється одним із найважливіших духовних надбань особистості, який проявляється в активній діяльності, самореалізації , ставленням людини до себе, до свого народу й добробуту своєї батьківщини.

Ми повинні виховувати особистість, яка має почуття гордості за свою державу, сумлінно виконує громадські обов’язки, усвідомлює соціальні проблеми, поважає рідних та близьких і не стоїть осторонь, а приймає активну участь в житті та розвитку нашої Батьківщини. Без цього людина не має обличчя, вона втрачає себе, як особистість.

Андрій Верлатий

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »