Templates by BIGtheme NET
andrey_verlatiy

Андрій Верлатий привітав волонтерів зі святом

Голова ГС “СЛАВА УКРАЇНІ” Андрій Верлатий привітав волонтерів із Всесвітнім днем волонтерів, про це він написав на своїй сторінці на Facebook.

Сьогодні, у Всесвітній день волонтера, від імені Громадської спілки «Слава Україні» і від себе особисто щиро вітаю всіх волонтерів із цим святом. Від перших днів створення громадської спілки наша робота базувалась саме на волонтерській допомозі учасникам АТО та вимушеним переселенцям зі сходу України.
Нині, склалося так, що завдяки таким людям, як волонтери, наші добровольці, які відправились захищати територіальну цілісність нашої країни – одягнені та ситі. 
Дякуємо волонтерам з усіх куточків України, які в цей тяжкий для всіх нас час не залишились байдужими і долучаються до допомоги.

Нагадаємо, що сам Андрій Михайлович активно допомагає військовослужбовцям і вимушеним переселенцям зі сходу України, а також на базі громадської спілки “СЛАВА УКРАЇНІ” організував позашкільні заняття для дітей, про все це, та багато іншого ми можемо побачити в його життєписі в соціальних мережах.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »