Templates by BIGtheme NET
243872_1

В оточенні Путіна розповіли, коли російські війська зайдуть на Донбас

Війна на Донбасі – в оточенні Путіна визнали факти військового втручання

Підрозділи російського спецназу “приходять на допомогу” сепаратистам на Донбасі тоді, “коли це необхідно” і беруть участь у найважливіших боях.

Про це пише Паоло Валентіно.

Автор зазначає, що парламентський джерело, близьке до партії президента РФ Володимира Путіна “Єдина Росія” розповів, що в даний момент на Донбасі знаходяться приблизно 8-9 тис. російських “добровольців”. Співрозмовник підкреслив, що регулярні війська зараз виведені на територію РФ.

“За минулі 12 місяців спецпідрозділи російської армії чотири рази заходили на територію України на дуже короткий час. Всякий раз мова йшла про цільових акціях із залученням не більше 3 тисяч спецназівців”, — розповіло джерело.

Він пояснив, що в перший раз це сталося в серпні 2014 року, коли мова йшла про боях за Іловайськ. Другий раз спецназ РФ заводили в жовтні минулого року, однак тоді, за словами співрозмовника, вони не брали участь у бойових діях.

“Це було превентивна присутність, щоб запобігти дії військ Києва, який хотів перешкодити проведенню місцевих виборів”, — зазначив парламентарій.

Потім спецназ також залучався до захоплення терористами Дебальцеве, а останній раз Кремль відправив спецпідрозділ на Донбас приблизно місяць тому.

“У серпні Київ зосередив 90 тисяч чоловік і був готовий атакувати. У нас не було вибору. Однак наша присутність зіграла роль стримуючого фактора. Німецька канцлер також чинила тиск на Порошенка, переконавши його, що могло статися масове вбивство”, — повідомило джерело.

Він підкреслив, що на стороні ДНР/ЛНР зараз воюють приблизно 60 тис. “добровольців”.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »