Templates by BIGtheme NET
01-00

БЛАЖЕННІШИЙ СВЯТОСЛАВ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ: “ВТАМУВАТИ БІЛЬ ДІТЕЙ, ЯКІ ВІДЧУЛИ І ПЕРЕЖИЛИ НАСЛІДКИ БОЙОВИХ ДІЙ НА СХОДІ”.

01-002Глава УГКЦ Блаженніший Святослав на запрошення почесного консула Угорщини в Івано-Франківську п. Василя Вишиванюка в присутності Митрополита Івано-Фрнаківського УГКЦ Кир Володимира Війтишина, завітав на заключний звіт БФ «Відродження Прикарпаття» по оздоровленню дітей батьки яких загинули чи є учасниками зони АТО.

У привітальному слові Предстоятель наголосив на важливості діл милосердя, особливо для скривджених та потребуючих: «Сьогодні, коли ми переживаємо не легкий час в Україні, особливо на Сході, потрібна допомога і підтримка потребуючим, зокрема нашим обов’язком є втамувати біль дітей, які відчули і пережили наслідки бойових дій на сході нашої держави».

Вручивши Патріарші грамоти організаторам літніх таборів в Угорщині, як знак подяки, Блаженніший зазначив: «Хочемо, щиро подякувати керівництву держави Угорщина і українцям, які проживають в Угорщині за теплий прийом наших дітей, які мали змогу пройти реабілітацію і відновити свої сили провівши літній відпочинок в Угорщині».

о. Юрій Трухан – прес-секретар Архієпархії.

ДОВІДКА

За період трьох літніх місяців в Угорщині на озері Валенце, оздоровилось більше 600 дітей з Прикарпаття та України, батьки, яких є учасника АТО на Сході України та діти сімей переселенців з Східних терен України.

Важливим аспектом у оздоровлені дітей, був духовний супровід учасників таборів. Кожна група дітей, яка їхала на оздоровлення до Угорщини, мала супровід священика з Івано-Франківської архієпархії.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »