Templates by BIGtheme NET
1651869

Стрелянина у Мукачеві – це діагноз нинішний влади. 

Там де корупція проїла все наскрізь, а бійців АТО використовують для бізнес разборок. Хтось питав себе чому після революциї гідності на Закарпатті правлять Балоги-Медведчуки? Що вони всюди – у судах, прокуратурі,  СБУ, міліції. Що правді шукати немає сенсу. А що наші побратими: воні знають лише чорне або біле. Бо воні з війни. Ними ніхто не займається. Вони гинули на фронті за нову Україну, повернулися, але нічого не змінілося.  Держава стоїть осторонь. Як би не волонтери, то цих випадків було в рази більше.
Ще один висновок:  Аваков не контролює своє міністерство, бо як би контролював такого б не було.Назагал тільки фейсбучні премогі та  показуха з київською полицією.  А що в інших областях якось інакше? Там просто ще не прорвало.
Який вихід? Відствака Авакова, а можливо ї уряду в цілому. Проведення незалежного розслідування? А хто його проведе?  Що там новостворене антикорупційне бюро? Відчуваю що нові парламентськи вибори не за горою. Як що не підуть самі, Ми не дамо їм втікти. Навчані…
Пораненим потрібна кров. Родинам загиблих – допомога. Це знов наша біль…

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »