Templates by BIGtheme NET
DSC06471

Концерт-конкурс “Україна – єдина родина” продовжує знаходити переможців

18 липня, у суботу,  у Центральному будинку культури м.Ірпінь, відбувся черговий концерт-конкурс “Україна – єдина родина”,  у якому взяли участь діти вимушених песеленців зі сходу України та діти учасників АТО.  Організатором свята вкотре стала Всеукраїнська громадська спілка “Слава  Україні”.

Переможцями конкурсу стали Свиріпа Марія з м.Ірпінь за виконання пісні «Музика рідного дому», Туніна Катерина з м.Донецьк, яка виконала музичні композиції на віолончелі  Йоган-Себастьяна Баха «Прелюдія» та Йозефа Гайдна «Концерт №1 соль мажор віолончель», Туніна Анна за вокально-акробатичний номер «Надія є», Колесник Олександр з м.Луганськ за виконання пісні у стилі реп  «Пора бы задуматься…», Швець Дарина за бальний танок «Джайв» та декламування вірша «Думка», Лисих Валерія з Луганської області, смт. Красний Луч за виконання твору Вільяма Шера на фортепіано «Фламенко», Богуславська Анастасія за бальний танок «Ча-ча-ча» та виконання пісні «Сонячний віночок», Ковальова Софія з м.Луганськ за вірш Лесі Українки «Колискова» та авторський вірш «Я хочу…» та інші.

Учасникам конкурсу подарували цінні призи, а 20 переможців отримали путівки у санаторій “Карпати”, які любязно надав депутат Київської міської ради – Микола Негрич.

Концерт відвідали почесні гості заходу:  Надзвичайний і  Повноважний посол Угорщини в Україні  пан доктор Ерно Кешкень, Голова Світового Конгресу Українських молодіжних організацій Мирослав Гочак, Голова світовогу конгресу українців в Україні Сергій Касянчук, Голова всеукраїнської асоціації випускників та ветеранів Національного університету державної податкової служби України Василь Васильович Чмелюк.

Голова спілки “Слава Україні” Андрій Верлатий подякував за допомогу в організації конкурсу заступнику міського голови Ірпінської міської ради Анастасії Вікторівні Попсуй, начальнику відділу культури Ірпінської міської ради Євгенії Антонюк, відповідальній за культмасові заходи Віолетті Кременчук,  директору Центрального Будинку Культури  Ользі Моторі та запросив усіх талановитих дітей взяти участь у наступному конкурсі, який незабаром відбудеться у м.Ковель:

“Я радію з того, що наш перший концерт-конкурс “Україна – єдина родина”, який відбувся 5 липня у Бучанському парку, мав величезний успіх і перетворився у багаторазове свято. Головне для нас – задоволені обличчя конкурсантів та їхніх батьків”, – заявив Верлатий.

Нагадаємо, 5 липня, у неділю, в Бучанському центральному міському парку відбувся концерт-конкурс “Україна-єдина родина”. У ньому взяли участь діти, які приїхали у Київську область разом зі своїми сім’ями з місць проведення АТО. Оргнізатори конкурсу не обмежували учасників у виборі номеру – діти виступали в улюбленому жанрі, де вони могли яскраво продемонструвати свій талант. Виступи учасників оцінювало жюрі, яке очолив Народний артист України, Лауреат Національної премії імені Т.Г.Шевченка та Національної премії імені О.Довженка, професор Богдан Бенюк.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »