Templates by BIGtheme NET
original

Путін і Росія

originalПутін людина минулого, людина яку виховала система СРСР і КДБ. Головні базиси системи будувались на правлячій еліті і простому народі який залякували і держали в «ежових» рукавицях. І як би не кінчилась своїми перемогами на соціальному фронті комуністична партія все рівно підсумок тієї системи це феодалізм з системою трохи більше прав для плебеїв. Ідея путінського режиму ні що інше як відродити Союз і повернути історію навпаки.
Пам’ятаю, як колись в дитинстві привезла мене малого мама в Київ повела на екскурсію по місту, і о диво (для мене малого) біля великого білого дому стоять чорні великі машини які я бачив тільки по телевізору на параді перемоги, так це були Чайки на яких їздили члени ЦК. Я як і кожний хлопчина того часу зразу побіг до такої дивини, але підійти не зміг бо як із під землі вискочили міліціонери і водії тих машин і почали волати не людською мовою на мою маму досконало не пам’ятаю що казали але на все життя запам’ятав декілька слів
-« Ты что паскуда свого ублюдка удержать не можеш…» Я чім дуж побіг до мами, і коли підбіг побачив на маминому обличчі сльози, але мама відповісти нічого не могла…
Цей малий спогад, що врізався мені в пам’ять, зостався зімною на все життя. І коли мені кажуть що СРСР це добре я розумію не може бути добре там де людину рахують за бидло і гній.
Зараз, враховуючи останні події наш Український народ вибрав свій шлях до майбутнього яке має Європейські цінності. Пропутинский режим генералів КДБ зрозумів, що їхня рассея це ні що не інше як такі ж самі люди як і в Україні, а саме більшість росіян це є етнічні Українці, тому що якщо ми підемо в екскурс по історії то побачимо, що нинішня шкільна історія не висвітлює і соту долю правди про історію Росії. За часів перших спогадів в літописах Київської Русі, не має ні одного спогаду про так звану Росію, і Москви не має. Далі ми припустимо заснування самої Москви і переїзд правлячої еліти Києва в ту саму таки Москву і візьмемо інший пласт історії коли в Москві бояри писали листи козакам що до виділення армій від войовничих Європейських сусідів. Тоді в Росії не було ні України ні Запоріжжя навіть Дон і Волга були козацькою вольницею і саме для захисту від козаків коли Москва порушувала домовленості о мирі, бояри тримали чисельну армію стрільців.
І не можливо було подолати волелюбних козаків. І що зробили царі? Вони купили козацьку старшину золотом і спробували підмінити поняття про свободу і волю. Тоді вільні козацькі старшини, що не продались і для яких честь і воля не просто слова, а суть буття, щоб не лити братську кров пішли в Сибір і відвоювали собі там землі.
Зараз та сама ситуація. Нащадки тих вільних лицарів піднялись на народо-визвольну боротьбу з злочинною владою нелюдів. І за стільки століть український народ перший раз здобув собі волю, волю самовизначатись, волю іти своїм шляхом.
Але якщо Україна піде шляхом людяності і тут запанує мир і добробут то режиму КДБешників прийде кінець бо і там народ підніме голову і скаже геть злочинцям у владі.
Тому зараз і ведеться пропутінським режимом зомбування всього народу Росії, тому зараз у нас в Україні іде війна на сході, тому Росія ввела в Україну на кримський півострів війська щоб бачило їхнє бидло до чого призводить воля.
Я ще раз повторюсь Путін людина минулого, його плани розбились на Українському Донбасі. Ніколи ми вільні Українці не підемо в рабство. Ціною власного життя ми будемо захищати свої надбання.
На жаль коли Путін і йому подібні будуть готові зрозуміти, що Україна переродилась і вийшла з багаторічної сплячки багато, дуже багато російських солдатів уже не побачать наступний день свого життя тому що коли гине один Український захисник своєї землі, то в могилу від його руки лягає десятки, а то і сотні загарбників. Прірва між нашими державами росте з кожним днем і коли проспиться російський народ навряд чи він скаже за таку послугу своєму очільнику дякую. А де буде шукати Путін і його команда прихистку по світу невідомо нікому.
Автор: Андрій Верлатий

2 коментарі

  1. Мое мнение,что Хутин растерялся и уже сам не знает чего он хочет достичь.Полез в Украину,зачем??Чего не хватало? власти,позора,проблем.Восстановить историю.Идти нужно вперед .Время не вернуть назад,да и не стоит лезть туда где не ждут

  2. Говоря об отделении от Украины Крыма и его присоединении к РФ, что «сценарий возвращения Крыма в состав России, несомненно, был спланирован и тщательно подготовлен властями РФ заранее». «Еще до вторжения в Крым российскими спецслужбами были завербованы генералы и офицеры украинской армии, руководители и сотрудники силовых ведомств. Кроме того, предпринимались долговременные усилия по ослаблению украинской экономики и ее политической системы в целом. Регулярно начинались «газовые» войны.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Translate »